Filter BS-2162AT/75 - 1''

PDFTlačiťEmail
Hodnotenie
1908,38 €
VýrobcaBC
SKU: 2162AT-75

Filtrácia vody cez aktívne uhlie odstráni z vody predovšetkým chlór a jeho zlúčeniny, zápach a celkovo vylepší chuť takto prefiltrovanej vody. Výrazne sa zníži nežiadúci vplych chlóru na pokožku hlavne pri kúpaní / sprchovaní. Vysúšanie pokožky a kožné alergické reakcie ustúpia, resp. budú výrazne menšie.

Aktívne uhlie ďalej odstraní z vody väčšinu látok organického pôvodu a niektoré anorganické látky ako sú trihalometány, chloroform, insekticídy, herbicídy, viacjadrové aromatické uhľovodíky, polychlórované bifenyly, prchavé organické zlúčeniny a stovky ďalších organických znečisťujúcich látok, ktoré môžu byť prítomné vo vode.

Regenerácia : po pretečení stanoveného množstva upravenej vody je potrebné filtračnú náplň zregenerovať. Tento proces riadi automatická riadiaca hlava podľa nastaveného času. Regenerácia filtračnej hmoty spočívá v preplachu vrstvy aktívneho uhlia vodou, čím sa maximálne eliminujú prevádzkové náklady. Všetky procesy úpravy a regenerácie prebiehajú automaticky a autonómne a nie je potrebé zariadenie obsluhovať. Životnosť filtračného AC média je min. 12-15 rokov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar. Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu.

.

Copyright © 1996 - 2015 HYPRO s.r.o. l Sitemap