Pegas Banská Bystrica

Najbližší nácvik: Monday 25. September 2017

Meno tanečníka Country Basic
16:30
Ms
17:00
Plus
18:00
Zapísal
 Šerpo Friday 15.9.2017 9:06
 Maťko Friday 15.9.2017 9:06
 Lucinka Friday 15.9.2017 9:06
 Sisa Wednesday 13.9.2017 23:58
 Danica Wednesday 20.9.2017 10:22
 Očko Wednesday 13.9.2017 14:12
 Ján Zelina Wednesday 13.9.2017 14:12
 Kristínôčka Wednesday 13.9.2017 14:12
 Janko Monday 18.9.2017 14:24
 Alenka Thursday 14.9.2017 13:54
 Beatka Thursday 7.9.2017 20:10
dovolenka do 20.9.
 Čviro Saturday 16.9.2017 21:28
 Magda Thursday 13.4.2017 13:28
 Zuzka Sunday 17.9.2017 10:10
 Paľko Monday 5.6.2017 11:53
 *h Friday 8.9.2017 11:51
 
Pánov na tanec000 
Dám na tanec011 
SPOLU tanečníkov011 
 
Zapíš sa, či prídeš na: Country Basic Ms Plus
Nové meno
Vyber meno
Heslo
Poznámka