Služba "STRÁŽCA"

Vážený zákazník,

v prvom rade sa Vám chceme poďakovať za dôveru, ktorú Ste nám preukázali zakúpením našich filtrov a filtračných vložiek na úpravu vody. Pevne verím, že Vám slúžia k plnej spokojnosti. Sme si vedomí, že kúpou filtra sa naša služba pre Vás len začína.

Zároveň Vám chceme pripomenúť, že filtračné vložky, ktoré používate vo Vašom filtračnom systéme, majú určitú životnosť a je potrebné ich z času na čas vymeniť. Je samozrejmé, že pracujúci človek môže na takúto „povinnosť“ zabudnúť. Stáva sa to hlavne vtedy, ak všetko funguje. Lenže ako som už spomenul, všetko má svoj čas.

Preto naša spoločnosť zavádza pre našich zákazníkov doplnkovú službu„STRÁŽCA“, ktorou na seba prevezmeme úlohu „strážcu“ životnosti Vašich filtračných vložiek.

SLUŽBA JE BEZPLATNÁ, je potrebné sa len zaregistrovať prostredníctvom Registračného formulára. Čo vám zaregistrovanie prinesie?

1. odpadne Vám starosť o evidenciu životnosti vložky. V prípade, že nám zašlete vyplnený registračný formulár, zaradíme Vás do systému "Strážca" a budeme udržiavať dôkladnú evidenciu o Vašom filtračnom systéme.
2. odpadne Vám starosť s objednávaním novej vložky. Na základe tejto evidencie vieme zodpovedne vyhodnotiť, kedy asi končí životnosť konkrétnej vložky. Následne Vám navrhneme dobu výmeny vložky a prípadne Vám potrebné vložky aj zašleme dohodnutým spôsobom.
3. a nakoniec zaregistrovaním sa do služby „Strážca“ a zvolením automatického zasielania nových vložiek získavate
10% zľavu na objednané vložky.

Pevne verím, že budete našu službu „Strážca“ naplno využívať a že Vám bude Váš filtračný systém ešte lepšie slúžiť.

V prípade, že už nebudete mať potrebu využívať túto doplnkovú službu, môžete sa kedykoľvek z nej odhlásiť. Stačí  vyplniť on-line odhlasovací formulár

Veľa šťastia a Na zdravie.


Registračný formulár "Strážca" (on-line)


 Služba "SPROSTREDKOVATEĽ"

Vážený zákazník,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že naša spoločnosť zavádza pri predaji našich filtračných zariadení novú službu "SPROSTREDKOVATEĽ"

Dajte nám tip na zákazníka a zabezpečte si tak ďalší zdroj príjmu ...

... a o ostatné sa postaráme už my.

Stačí, ak sa postaráte o to, že si niekto z Vášho okolia objedná a zaplatí za filtre a vložky z našej ponuky. Inak povedané, zaplatíme Vám za obchod, ktorý zrealizuje náš budúci zákazník na základe Vášho doporučenia.

Za takto zrealizovaný obchod Vám vyplatíme na Váš bankový účet províziu v hodnote 5%.

Nemusíte sa ďalej o nič starať. Stačí nám Váš tip a o ostatné sa postaráme už my!


REGISTRÁCIA NOVÉHO ZÁKAZNÍKA :
v prípade, že nájdete nového zákazníka, zaregistrujte ho pomocou registračného formulára "Sprostredkovaťeľ"
alebo

nám pošlite o tejto skutočnosti informáciu na e-mail info@vodnefiltre.sk

alebo

SMS
v tvare : „Zákazník, Firma resp. Priezvisko Meno, e-mail resp. telefónne číslo zákazníka“ na číslo 0918-539101.


Týmto je Vaša práca splnená. My sa s ním v čo najkratšom čase spojíme a poskytneme mu všetky informácie, ktoré bude potrebovať.

Ako náhle nám „Váš“ zákazník uhradí objednaný tovar, ihneď Vám posielame dohodnutú províziu na Váš bankový účet.

Pevne verím, že budete našu službu „Sprostredkovateľ“ a benefity z toho plynúce naplno využívať a že bude Vám a Vášmu okoliu náš filtračný systém dobre slúžiť.

 

Ak by ste mali záujem o pokračovanie v sprostredkovaní predaja, využite ponuku a získajte štatút „OBCHODNÍK“

Podrobné informácie sú v sekcii "Obchodná spolupráca".

.

Copyright © 1996 - 2020 HYPRO s.r.o. l Sitemap