...
Vyhľadať
Close this search box.

Služba strážca

Vážený zákazník,

v prvom rade sa Vám chceme poďakovať za dôveru, ktorú Ste nám preukázali zakúpením našich filtrov a filtračných vložiek na úpravu vody. Pevne verím, že Vám slúžia k plnej spokojnosti. Sme si vedomí, že kúpou filtra sa naša služba pre Vás len začína.

Zároveň Vám chceme pripomenúť, že filtračné vložky, ktoré používate vo Vašom filtračnom systéme, majú určitú životnosť a je potrebné ich z času na čas vymeniť. Je samozrejmé, že pracujúci človek môže na takúto „povinnosť“ zabudnúť. Stáva sa to hlavne vtedy, ak všetko funguje. Lenže ako je známe, všetko má svoju životnosť.

Preto naša spoločnosť zavádza pre našich zákazníkov doplnkovú službu „STRÁŽCA“, ktorou na seba prevezmeme úlohu „strážcu“ životnosti Vašich filtračných vložiek.

SLUŽBA JE BEZPLATNÁ, je potrebné sa len zaregistrovať prostredníctvom Registračného formulára. Čo vám zaregistrovanie prinesie?

Pevne veríme, že budete našu službu „Strážca“ naplno využívať a že Vám bude Váš filtračný systém ešte lepšie slúžiť.
V prípade, že už nebudete mať potrebu využívať túto doplnkovú službu, môžete sa kedykoľvek z nej odhlásiť.
Stačí  vyplniť on-line odhlasovací formulár.

Veľa šťastia a Na zdravie !

Ako to funguje?

1.

odpadne Vám starosť o evidenciu životnosti vložky. V prípade, že nám zašlete vyplnený registračný formulár, zaradíme Vás do systému „Strážca“ a budeme udržiavať dôkladnú evidenciu o Vašom filtračnom systéme.

2.

odpadne Vám starosť s objednávaním novej vložky. Na základe tejto evidencie vieme zodpovedne vyhodnotiť, kedy asi končí životnosť konkrétnej vložky. Následne Vám navrhneme dobu výmeny vložky a prípadne Vám potrebné vložky aj zašleme dohodnutým spôsobom.

3.

ako bonus získavate 10% zľavu na objednané vložky len jednoduchým zaregistrovaním sa do služby „Strážca“ a zvolením si automatického zasielania nových vložiek.

Typ filtra *
Vložka č.1 *
Vložka č.2
Vložka č.3
Po uplynutí doby životnosti vložky žiadam *
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.